![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 4184280
*
nr 418 4280
Golvlampa
Tilgman Keramik, 1964
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 juli 2006
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/6 21:15:38
1
Vinnande bud
19/6 14:57:00
2
350 kr
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor tilgman
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:10
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:30
*
Golvlampa
nr 418 4280
Golvlampa
Tilgman Keramik, 1964
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 juli 2006 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/6 21:15:38 | 1 | Vinnande bud |
19/6 14:57:00 | 2 | 350 kr |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor tilgman
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:10 -
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:30